Home » Recruitment

Contact us Now

KOORDINÁTOR ZAHRANIČNÍCH KLIENTŮ, až 20 000 Kč (part-time), až 50 000 Kč (full-time)

Chceš používat cizí jazyky na denní bázi?

Jsi komunikativní, organizovaná a baví Tě práce s lidmi?

Hledáš časově flexibilní a zajímavou pozici, kde se stále učíš novým věcem?

Pokud odpovídáš „ANO“, hledáme právě Tebe!

MEDICAL TRAVEL, s.r.o.,
je zavedená společnost, která podniká v oblasti zdravotního turismu již od roku 2010. Hledáme kolegyni na pozici Koordinátora zahraničních klientů s výbornou jazykovou vybaveností (angličtina, němčina, francouzština, srbština) na částečný pracovní úvazek. Naše firma spolupracuje s klinikami v Praze, které se zabývají léčbou neplodnosti, plastickými operacemi a léčením obezity.

Náplň práce:
- komunikace se zahraničními klienty po telefonu a e-mailu
- koordinace a zajištění zákroku klienta na klinikách
- pomoc s rezervací ubytování
- osobní asistence po příjezdu klienta do ČR

Nejedná se o aktivní telemarketing, klient naši agenturu vždy kontaktuje jako první.

Pracovní příležitost je vhodná i pro studenty VŠ, absolventy VŠ a maminky na/po mateřské dovolené.

Nabízíme:
- nadstandardní finanční ohodnocení v závislosti na úspěšnosti
- práci s cizinci v zajímavých oborech medicíny a zdravotního turismu
- flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat z domova
- mimořádné finanční bonusy, dotovanou kartu Multisport
- možnost aktivně a denně používat cizí jazyky
- jazykové kurzy a kurzy osobního rozvoje
- firemní počítač a telefon

Požadujeme:
- výbornou schopnost každodenní komunikace cizím jazyce na úrovni B2
- vysokou míru odpovědnosti a časové flexibility
- spolehlivost, organizovanost, pro-klientský přístup, komunikativnost
- lidský a pohodový charakter, empatii a příjemné vystupování
- zkušenost s prací ve službách výhodou
- obchodní duch

Nástup dle dohody.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis a motivační dopis Richardovi na adresu: richard@medicaltravelczech.com